Belediye Binasının Taşınması

Orjinal Resim
Proje Durumu : Tamamlanan

Çorlu Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan hizmet binasına taşındı.

Tekirdağ yolu üzerindeki binada hizmet veren birimler ve tahsilat vezneleri, Cumhuriyet Meydanı'ndaki eski belediye binasındaki tadilat ve yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından taşınma işlemlerini tamamlayarak çalışmalarını bu binada sürdürmeye başladı. 2010 yılının son mesai haftasında

Çorlu Belediye hizmet birimleri ve tahsilât vezneleri halkın beklentisi doğrultusunda, Cumhuriyet Binası'na taşındı. Tekirdağ yolu üzerindeki binada hizmet veren birimler taşınma işlemlerini tamamlayarak 2010 yılının son mesai haftasında işlemlerini yaptırmak için yenilenen hizmet binasına gelen vatandaşlar, belediyenin şehir merkezine taşınmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan yaptığı açıklamada, "Halkımıza söz verdiğimiz şekilde belediyemizin hizmet birimlerini, Cumhuriyet Meydanı'ndaki binamıza taşıdık. 1984 yılında yapılan bu bina baştan aşağı yenilendi. Belediyemiz bünyesindeki birimler, şehir merkezinde herkese yakın ve eşit mesafede hizmet verecek," diye konuştu.


Site Yönetimi Çorlu Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü l Tüm Hakları Saklıdır l