Plastik Konteynırlar

Orjinal Resim
Çorlu Belediyesi, yeni alınan plastik konteynırları vatandaşların hizmetine sundu.

 

Geçtiğimiz aylarda 400 adet kapaklı galvaniz çöp konteynırı ilçe genelinde dağıtarak vatandaşların hizmetine sunan Temizlik İşleri Müdürlüğü, yeni alınan 25 adet plastik çöp konteynırının dağıtımına başladı.

 

Yeni plastik çöp konteynırlarının dağıtılmasının ardından açıklamalarda bulunan Temizlik İşleri Müdür V. Ünal Nişancı, "İlk aşamada 25 adet plastik konteynır aldık. Doğalgazlı ısıtma sistemi olan bölgelerde bunların dağıtımına başladık. Plastik konteynırlar daha şık bir görüntüye sahip olduğu gibi daha uzun süre kullanılabilme özelliğine sahip. Kaliteli bir malzemeden üretildiği için de oldukça dayanıklı. Ancak ateş ve yüksek ısıdan mutlak suretle korunması gerekiyor. Plastik konteynırlar kullanılmaya başlandı ve uygulamada istediğimiz sonuçları vermesi halinde plastik konteynır kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızın da plastik konteynırlara kesinlikle ateş ve kül atmamaları konusunda yardım ve anlayışlarını bekliyoruz," diye konuştu 

Geçtiğimiz aylarda 400 adet kapaklı galvaniz çöp konteynırı ilçe genelinde dağıtarak vatandaşların hizmetine sunan Temizlik İşleri Müdürlüğü, yeni alınan 25 adet plastik çöp konteynırının dağıtımına başladı.

 

Yeni plastik çöp konteynırlarının dağıtılmasının ardından açıklamalarda bulunan Temizlik İşleri Müdür V. Ünal Nişancı, "İlk aşamada 25 adet plastik konteynır aldık. Doğalgazlı ısıtma sistemi olan bölgelerde bunların dağıtımına başladık. Plastik konteynırlar daha şık bir görüntüye sahip olduğu gibi daha uzun süre kullanılabilme özelliğine sahip. Kaliteli bir malzemeden üretildiği için de oldukça dayanıklı. Ancak ateş ve yüksek ısıdan mutlak suretle korunması gerekiyor. Plastik konteynırlar kullanılmaya başlandı ve uygulamada istediğimiz sonuçları vermesi halinde plastik konteynır kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızın da plastik konteynırlara kesinlikle ateş ve kül atmamaları konusunda yardım ve anlayışlarını bekliyoruz," diye konuştu.

Site Yönetimi Çorlu Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü l Tüm Hakları Saklıdır l