Çorlu Halk Ekmek Büfelerinin Sayısı Artıyor

Orjinal Resim

Çorlu Belediyesi ve Çorlu-Ergene Fırıncılar Yardımlaşma Derneği iş birliğiyle hayata geçirilen Çorlu Halk Ekmek projesi kapsamında faaliyete geçen büfe sayısı 5’e yükseldi. 6. büfe ise çok yakında hizmete girecek.

Çorlulu vatandaşların temel ihtiyaç maddelerinden biri olan ve kentte faaliyet gösteren fırıncı esnafının ürettiği ekmeklerin satışa sunulduğu Çorlu Halk Ekmek büfelerinin sayısı her geçen gün artıyor.

Halk Ekmek Büfe Sayısı 5’e Yükseldi

Daha önce Hatip Mahallesi’nde Mimar Sinan Caddesi üzerinde inşaat çalışmaları devam eden Çorlu Spor Salonu yanında, Hıdırağa Mahallesi’nde Fatih Caddesi üzerindeki Borsa Meydanı’nda ve Cemaliye Mahallesi Eski Çerkezköy 1. Sokak’ta bulunan Silahtarağa Mahalle Muhtarlığı yanında ve Alipaşa Mahallesi Taşkent Caddesi’nde hizmete giren Çorlu Halk Ekmek büfelerinin 5.’si, geçtiğimiz günlerde Çobançeşme Mahallesi Cumhuriyet Parkı İsmet Paşa Bulvarı Çobançeşme Durağı yanında hizmete girdi.

6. Büfe Muhittin Mahallesi’nde Hizmete Girecek

Çorlu Halk Ekmek büfelerinin 6.’sı ise Muhittin Mahallesi Şinasi Kurşun Caddesi İsmet İnönü Parkı’nda hizmet verecek. Hazırlık çalışmaları devam eden ve son aşamaya getirilen Çorlu Halk Ekmek büfesi kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacak.

Büfeler Pazar Günleri Kapalı

200 gram olarak üretilen ekmekler 5 TL’den satışa sunulurken Çorlu Halk Ekmek büfeleri hafta içi 08.00-10.00 ve 15.00-17.00 saatleri arasında, cumartesi günleri ise 08.00-12.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek. Büfeler pazar günleri faaliyet göstermeyecek.

KAYIT DETAYLARI

  • Oluşturulma Tarihi
    27.09.2023 09:45:26
  • Okuma Sayısı
    216

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Site Yönetimi Çorlu Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü l Tüm Hakları Saklıdır l