Kurban Satış Merkezi İçin Kayıtlar Başlıyor

Orjinal Resim

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklara başlayan Çorlu Belediyesi, kurban satış başvuruları için 22 Mayıs’tan itibaren kayıtlara başlıyor.

Çorlu Belediyesi Kurban Satış Merkezi’nde yer almak isteyen, Çorlu ve Tekirdağ’da faaliyet gösteren büyükbaş üreticileri 22 Mayıs – 2 Haziran, Tekirdağ ili dışından gelecek üreticiler 5-14 Haziran tarihleri arasında, Çorlu ve Tekirdağ’da faaliyet gösteren küçükbaş hayvan üreticileri 29 Mayıs – 9 Haziran, Tekirdağ ili dışından gelecek üreticiler 5-19 Haziran tarihleri arasında kayıt yaptırabilecekler. “İşletme Tescil” belgeleri ve kurbanların “İşletme Döküm” listeleri ise başvuru sırasında teslim alınacak.

Kurban Satış Merkezi’nde büyükbaş hayvan satışlarına 15 Haziran 2023 Perşembe günü, küçükbaş hayvan satışlarına ise 20 Haziran 2023 Salı günü itibarıyla başlanılacak.

Üreticiler, başvuru için gerekli işlemler hakkında detaylı bilgiye 444 99 59 numaralı telefonu arayarak ulaşabilecekler ya da Çorlu Belediyesi Hayvan Bakımevine bizzat başvurarak bilgi sahibi olabilecekler.

KAYIT DETAYLARI

  • Oluşturulma Tarihi
    18.05.2023 14:44:03
  • Okuma Sayısı
    857

Diğer Haberler

Site Yönetimi Çorlu Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü l Tüm Hakları Saklıdır l